Özalp’ta eş başkanlardan bayram ziyaretleri

Reklam!

 

 

 

 

VAN-ÖZALP ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ; Özalp Belediyesi eş başkanları Dilan Örenci ve Yakup Almaç ilçedeki mahalleleri ziyaret ederek yurttaşların bayramını kutladı.

Özalp’ta belediye eş başkanları Dilan Örenci ve Yakup Almaç kurban bayramı münasebetiyle ilçedeki birçok mahalleyi iki ayrı koldan ziyaret ederek halkla bir araya geldi. Eş başkanlar Örenci ve Yalmaç, Halkların Demokratik Partisi ( HDP) ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyelerinin katıldığı ziyaretler kapsamında Memedelan, Şehittepe, Ayazca, Mollahasan,Çamurlu, Karlıyamaç ve Çubuklu gibi mahalleleri ziyaret ederek halk ile bir araya geldi. Mahallelinin bayramlarını kutlayan eş başkanları yoğun ilgi ile karşıyalayan mahalleliler ziyaretlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek belediye heyetine teşekkür etti.

Hastaların yoğunlukta olduğu ziyaretler esnasında konuşan eş başkanlar , ” Bayramın gönüllere değmek gibi bir anlamı var, manevi boyutu olan böyle bir günde halkla bir araya gelerek kendilerinin bayram sevincini paylaşmak mutluluk veriyor. ” diyerek bayram Ziyaretlerin uç gün boyunca farklı mahallelerde süreceğini aktardı.