DİYARBAKIR - Diyarbakır ve İzmir'de yarın "geçinemiyoruz" şiarıyla yapılacak olan mitingin hazırlıkları tamamlandı.

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) öncülüğünde yarın “Geçinemiyoruz! İnsanca yaşam, emekten ve halktan yana bütçe için omuz omuza” şiarıyla Diyarbakır ve İzmir'de iki ayrı miting düzenlenecek. Diyarbakır'daki mitinge Amed Emek ve Demokrasi Platformu üyesi sivil toplum örgütleri, siyasi partiler ve dernekler de destek veriyor. Urfa, Mardin, Şırnak, Batman ve Siirt gibi kentlerden de yoğun katılım beklenen mitingin hazırlıkları tamamlandı. 

Miting, yarın İstasyon Meydanı'ndan saat 13.30'da başlayacak. Sanatçı Metin Kahraman'ın da mitingde sahne alması bekleniyor.

Ötekilerin Gündemi'nden, Pozitif Dil programından Gazeteci Hamza ÖZKAN'ın konukları: Amed Eğitim Sen 2 No'lu Eğitim Sekreteri Kadriye KAYA, Aydın Eğitim Sen Şube Başkanı Kadir ÖZDEMİR ve İzmir Eğim Sen 2 No'lu Şube Başkanı Veysel BEYAZADAM

Bu akşam #Saat180:00’de #YouTube kanalımızın Canlı Yayında. KESK'in Diyarbakır 18 Aralık 13.30 İstasyon Meydanı ve İzmir: 18 Aralık 13.30 Gündoğdu Meydanı #GEÇİNEMİYORUZ! bölge mitingleri dair konuşacağız

#CANLI Ötekilerin Gündemi'nden YouTube kanalımızın Pozitif Dil Program Linkini Tıklayabilirsiniz...

https://www.youtube.com/watch?v=F3r0OQclwvA

Değerli izleyicilerimiz yayını beğenmeyi, paylaşmayı, kanalımıza abone değilseniz abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayınız!!!

Teşekkürler

Ötekilerin Gündemi