banner55

HDP 20 il ve ilçe belediye eşbaşkanları açıkladı

      DİYARBAKIR-ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ; HDP yerel seçimlerde 20 il ve bağlı ilçelerde göstereceği eşbaşkan adaylarını açıkladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan adayları Diyarbakır Milletvekili Selçuk Mızraklı ve Hülya Alökmen Uyanık oldu.

Manşet 22.01.2019, 11:36 22.01.2019, 11:36
28
HDP 20 il ve ilçe belediye eşbaşkanları açıkladı

 

 

 

DİYARBAKIR-ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ; HDP yerel seçimlerde 20 il ve bağlı ilçelerde göstereceği eşbaşkan adaylarını açıkladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan adayları Diyarbakır Milletvekili Selçuk Mızraklı ve Hülya Alökmen Uyanık oldu.


HDP, 31 Mart yerel seçimlerinde göster aralarında büyükşehirlerin de olduğu 20 ve bağlı ilçelerde göstereceği eşbaşkan adaylarını açıkladı.

İşte il ve ilçe belediye eşbaşkanlarının listesi:


Diyarbakır,

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi: Hülya Alökmen Uyanık / Adnan Selçuk Mızraklı,

Kayapınar: Kezban Yılmaz / Necati Pirinççioğlu,

Hazro: Gülistan Ekti  / Ahmet Çevik,

Kulp: Fatma Ay / Mehmet Emin Ay,

Kocaköy: Rojda Nazlıer / Kasım Pervane,

Çermik: Makbule Çakın / Muharrem Şahin,

Çınar: Necla Tamriş / Ozan Kardaş,

Dicle: Yasemin Üçer / Felat Aygören,

Ergani: Meryem Yıldız / Ahmet Kaya,

Hani: Cemal Satı,

Sur: Filiz Buluttekin -Cemal Özdemir,

Bağlar: Zübeyda Zümrüt - Zeyat Ceylan,

Yenişehir: Belgin Diken -İbrahim Çiçek,

Lice: Salime Zingil - Tarık Mercan,

Silvan: Naşide Toprak- Abbas Hilmi Azizoğlu,

Bismil: Gülşen Özer - Orhan Ayaz,

Eğil: Gülistan Ensarioğlu - Mustafa Akkul,

Van

Van Merkez: Bedia Özgökçe Ertan - Mustafa Avcı,

Tuşba: Ayşe Minaz / Yılmaz Berki,

Muradiye: Leyla Balkan / Yılmaz Şalan,

Erciş: Yıldız Çetin / Mahmut Pala,

Saray: Caziye Duman / Şahabettin Bilmez,

Bahçesaray: Gülistan Önver / Garip Aykut,

İpekyolu: Azim Yacan- Şehzade Kurt,

Edremit: Gülcan Kaçmaz Sağyiğit - Seyfettin İtha,

Özalp: Dilan Öğrenci - Yakup Almaç,

Çaldıran: Leyla Adsak - Faruk Demir,

Başkale: Şengül Polat - Erkan Acar,

Gürpınar: Rojbin Akdağ - Kemal Güler,

Gevaş: Melek Arapoğlu- Veysi Şeker,

Mardin,

Mardin Büyükşehir Belediyesi: Ahmet Türk - Figen Altındağ,

Nusaybin: Semire Nergiz -Ferhat Kut,

Kızıltepe: Nülifer Elik Yılmaz- Salih Kuday,

Derik: Mülkiye Esmez -Mehmet Şerif Kıran,

Artuklu: Nurettin Turgay /,

Dargeçit: Mevlüde Çelebi / Ahmet İnci,

Mazıdağı: Nalan Özaydın / İbrahim Çoko

Midyat: Rezan Tasman / Osman Demirci,

Kars,

Kars Merkez: Ayhan Bilgen –  Şevin Alaca,

Digor: Guljin Kaya / Mustafa Özyağcı,

Kağızman: Çiğdem Özlü / Memet Alkan,

Pazarcık: Münevver Subaşı / Ebubekir Erkmen,

Sarıkamış: Zeynep Çelik / Yaşar Aras,

Muş,

Muş Merkez: Sibel Genç – Sırrı Sakık,

Bulanık: Eylem Suruca - Adnan Topçu,

Malazgirt: Gülay Çelik - Erdal Çakar,

Varto: Ülkü Baytaş  - Gıyasettin Aydemir,

Batman,

Batman Merkez: Songül Korkmaz - Sabri Özdemir,

Bekirhan: Gülistan Sönük /  Fırat Karabulut,

Kozluk: Nazime Avcı / Ayhan Eren,

Beşiri: Felek Özbek / Mustafa Öztürk,

İkiköprü: Hatice Taş / Osman Karabulut,

Gercüş: Zeynep Aslan / Abdulkerim Kaya,

Bitlis,

Bitlis Merkez: Zekiye İlbasan - Faruk İşler,

Tatvan: Serap Çakmak - Habip Yeşiltepe,

Hizan: Dilek Aslan / Erkan Çetin,

Mutki: Belgin Korkmaz / İrfan Hülagü,

Ahlat: Leyla Aslanargın,

Hakkari,

Hakkari Merkez : Seher Kadiroğlu Ataş / Cihan Kahraman,

Esendere: Semra Aktan / Mustafa Işık,

Yüksekova: Remziye Yaşar - İrfan Sarı,

Çukurça: Hevidar Ertunç- Ebubekir Kanat,

Şemdinli: Felem Aker – Sami Beşer,

Büyükçiftlik: Gülcan Ceylan - Emin Bulgan,

Ağrı,

Doğubayazıt: Yıldız Acar - Cesim Çakçı,

Diyadin: Hazal Aras - İhsan Yenigün,

Patnos: Müşerref Geçer / Emrah Kılıç,

Tutak: Selma Şahin / Baran Öztürk,

Taşlıçay: Betül Yaşar / Mehmet Umut Doğruer,

Eleşkirt: Derya Oğul / Rıfat Yerlikaya,

Malatya,

Arvguvan: Seda Gültüten- İlhan Yıldız,

Ardahan,

Göle: Nizamettin Öztürk /,

Şırnak,

Şırnak Merkez: Nurcan Altürk / Hişyar Osal,

Beytüşşebap: Sabiha Akdağ / Cahit Özkan,

Güçlükonak: Zilan Ecevit/ M. Emin kılıç,

Kumçatı (Dergule): Zozan Aksu / Dursun Çakır,

Sırtköyü: Asiye Arslan / Mehmet Ballicak,

Balveren: Zahide Erk / Musa Sidar,

Cizre: Mehmet Ziriğ - Berivan Kutlu,

Silopi: Adalet Fidan - Sülayman Şavluk,

İdil: Songül Erdem - Niyazi Çevrim,

Fındık Beldesi:  Ahmet İmre - Sevim İmre,

Uludere: Selahattin Ürün - Feride Yaman,

Bingöl,

Genç: Şefika Doğan / Sadullah Ürkün,

Solhan: Ayşe kaya  / M. Sıdık Çeliker,

Karlova: Evin Özen -Özkan Bingöl,

Iğdır,

Iğdır  Merkez: Eylem Çelik / Yaşar Akkuş,

Tuzluca: Ayşe Aras / Kemal Savaş,

Halfeli (Belde): Hasan Sefa,

Erzurum,

Erzurum Büyükşehir: Barış Kemaloğlu,

Tekman: Müzahit Karakuş / Yanes Çelik,

Hınıs: Nurcan Felekoğlu / Bedir Fırat,

Karayazı: Melike Göksu / Burhanettin Şahin,

Karaçoban: Remziye Sönmez / Halit Oğun,

Urfa,

Viranşehir: Servet Kılıç / Hıdır Oktay,

Halfeti: Emel Çiftyürek / Abdurrahman Çiftçi,

Siverek: Emine Çetiner / Turan Tüysüz,

Birecik: Fatma Korkmaz / Hakan Arıcı,

Adıyaman ,

Kömür: Zilan Erbay / Erkan Karataş,

Pınarbaşı: Meral Çalışkan / Hüseyin Uzun,

Siirt,

Gökçebağ (Belde): Serhat Çiçek,

Beğendik (Belde): Dijvar Ulaş,

Kurtalan: Esmer Baran / Baran Akgül,

Kayabağlar (Belde): Netice Petek / Abdulkerim Polat,

Baykan: Özden Yılmaz - Hekim Duva,

Ziyaret: Hevin Kınay / Hüsnü Sevimli,

Elazığ,

Karakoçan:  Serap Doğan Mutlu / Mahmut Ercan,

Sarıcan: Mihriban Tağtekin / Bekir Polat,

Erzincan,

Çağlayan: Özlem Demir - Veli Pınar Çağlayan,
Yorumlar (0)
28
açık
Günün Anketi Tümü
2020- 2021 Yılın Şampiyonu Hangi Takım olur?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 39 81
2. Galatasaray 39 81
3. Fenerbahçe 39 79
4. Trabzonspor 39 68
5. Sivasspor 39 62
6. Hatayspor 39 61
7. Alanyaspor 39 57
8. Karagümrük 39 57
9. Gaziantep FK 39 55
10. Göztepe 39 51
11. Konyaspor 39 49
12. Rizespor 39 48
13. Kasımpaşa 39 46
14. Malatyaspor 39 45
15. Başakşehir 39 45
16. Antalyaspor 39 43
17. Kayserispor 39 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 39 38
20. Gençlerbirliği 39 38
21. Denizlispor 39 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 36 83
2. M. United 36 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 36 64
5. Liverpool 35 60
6. West Ham 35 58
7. Tottenham 35 56
8. Everton 35 56
9. Arsenal 36 55
10. Leeds United 36 53
11. Aston Villa 35 49
12. Wolverhampton 35 45
13. Crystal Palace 35 41
14. Southampton 35 40
15. Burnley 36 39
16. Newcastle 36 39
17. Brighton 35 37
18. Fulham 35 27
19. West Bromwich 35 26
20. Sheffield United 35 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 36 80
2. Real Madrid 36 78
3. Barcelona 36 76
4. Sevilla 36 74
5. Real Sociedad 36 56
6. Real Betis 36 55
7. Villarreal 36 55
8. Celta de Vigo 36 50
9. Athletic Bilbao 36 46
10. Granada 36 45
11. Osasuna 36 44
12. Cádiz 36 43
13. Levante 36 40
14. Valencia 36 39
15. Deportivo Alaves 36 35
16. Getafe 36 34
17. Huesca 36 33
18. Real Valladolid 36 31
19. Elche 36 30
20. Eibar 36 30
Günün Karikatürü Tümü
banner56