Şampiyon Galatasaray! Tarihinde 24. kez… Şampiyon Galatasaray! Tarihinde 24. kez…

AMED- Bu sezon TFF Trendyol 1. Ligde mücadele edecek olan Amedspor'da 4 Haziran'da yapılacak kongre tarihi yaklaşırken bir başkan adayı daha çıktı. Amedspor Yüksek İstişare Kurulu üyesi Nedim Şimşek'te başkanlığa aday olduğunu açıkladı. 

CEGA medyaya konuşan Şimşek, Amedspor’un başkan adaylığı için Amedspor Yüksek İstişare Kurulunun vereceği karara saygılı olacağını da söyledi. 

NEDİM ŞİMŞEK KİMDİR?

Diyarbakır doğumlu olan Nedim Şimşek ilk ve orta öğrenimini Diyarbakır’da tamamladı. Dicle Üniversitesi Ergani Meslek Yüksekokulu Muhasebe Bölümünden mezun olan Şimşek, 2005 yılında İnşaat sektörüyle ticaret hayatına atıldı. Kamu kurum ve kuruluşlarına ait inşaat taahhüt işlerini tamamlayan ve projeleri birçok ilde emsal olarak gösterilen Şimşek, firmaları bünyesinde devam etmekte olan birden fazla taahhüt projesi bulunuyor. 

P H O T O 2024 05 23 20 31 46Nedim Şimşek, İnşaat sektörüyle ilgili birçok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaparken, son seçimde DTSO Meclis üyesi olarak seçildi.  Şimşek, TOBB delegesi, Diyarbakır İnşaat Müteahhitleri Derneği genel sekreterliği görevlerinin yanı sıra spor alanında bir çok profesyonel ve amatör kulüplerde kulüp başkanlığı ve yöneticilik yaptı. 

EDİTÖR: Ferit Aslan

Kaynak: https://www.cermikgazetesi.com/amedspor-baskanligi-icin-bir-aday-daha-cikt