FARQİN ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ:  DEM Parti Silvan Belediye Eşbaşkan adayları Sevim Biçici ile Kadri Esen Silvan 21spor takımını ziyaret ederek spor yaşamlarında başarılar dilediler.  31 Mart Yerel seçimleri çalışmaları kapsamında Silvan Belediye Eşbaşkan adayları Sevim Biçici ile Kadri Esen, DEM ilçe yöneticileri, Encümen adayları Silvan 21spor takımını ziyaret etti.


Silvan 21spor Kulübü Başkanı Yavuz Ekinci, çektikleri maddi sıkıntıları ve takımın kötü gidişatı için çıkış yolunu aradıklarını belirtmesi üzerine Silvan DEM Parti Belediye Eşbaşkan adayları Sevim Biçici ile Kadri Esen, Kulüp yöneticilerin ziyaretinin ardından Silvan Şehir Stadyumuna giderek, futbolcuların idmanını bir süre izledikten sonra futbolcularla sohbet etti.
DEM parti eşbaşkan Adayları Sevim Biçici ile Kadri Esen İle Silvan Belediye Başkan seçildikten sonra ilçede spor ve sportif aktivitelerinin gelişmesi ve başarılı olunması için sporculara destek olunacağı belirtildi. 
DEM Parti Belediye Eşbaşkan adaylarından Kadri Esen kaleye geçti, Sevim Biçici penaltı atışını kullandı. Esen gole izin vermedi.

Ae9E9C0B D640 41E7 A0Ee 6281B6D4932F

Bîçîcî û Esen serdana Sîlvan Sporê kirin

Ardahan'da CHP'nin kazandığı seçim iptal edildi Ardahan'da CHP'nin kazandığı seçim iptal edildi

Namzetên Hevşaredariya Farqînê Sevîm Bîçîcî û Kadrî Esen serdana Qlûba Tîma Silvan Sporê kirin. Serokê qlûbê Yavûz Ekîcî û lîstikvanên xwe Bîçîcî û Esen û heyeta bi wan re pêşwazî kirin. 

Di serdanê de Ekîcî û lîstîkvanan qala rewşa xwe û zehmetiyên ku ji ber mercên aborî dikişînin kirin û daxwaza alîkarî û hevkariyê li Bîçîcî û Esen kirin. Piştî guhdarîkirina gilî û daxwazên wan Bîçîcî û Esen sozên piştgiriyê dan Ekîcî û lîstikvanan.

Di dawiya serdanê de Bîçîcî û Esen bi lîstîkvanan re derbasî Stada Silvan Sporê bûn. Li stadê Esen derbasî qaleyê bû û Bîçîcî şût avêtin qaleyê.

Editör: Hamza Özkan