• DOLAR 32,24 %0.17
  • EURO 34,87 %0.07
  • ALTIN 2.424,11 %0.59
  • BİST100 10.772 %-0.19
  • BITCOIN 67.257 %-3.23
  • ETHERIUM 3.656 %-3.41
23°

Ötekilerin gündemi Haberleri

ötekilerin gündemi haberleri ve güncel ötekilerin gündemi gelişmeleri, ötekilerin gündemi ile ilgili tüm video, ötekilerin gündemi fotoğrafları ve ötekilerin gündemi haberleri Ötekilerin Gündemi sitemizde


Yerel Yönetimler

Ankara Büyükşehir Belediyesi, TOGO Kuleleri nedeniyle kıskaca alınırken, rant iddialarıyla gündeme gelen TOGO Kuleleri’nde ilginç bir gelişme yaşandı.

Dünya

Gana’da henüz yürümeye başlayan bir çocuk, en genç ressam ünvanı ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Güncel

Sanatçı, yazar Zülfü Livaneli sokak köpeklerinin ‘uyutma’ iddiasına ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

Haberler

Tahliye edilen 30 yıllık tutsak Mehmet Ayçiçek, “Mesele fizikken özgür olmak değil, zihnen özgür olmaktır” dedi.

Güncel

DTSO ve Mezopotamya Fuarcılık işbirliğinde düzenlenen 2’nci Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı kapılarını açtı

Yerel Yönetimler

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda yapılan seçimde, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis üyeleri belirlendi.

Güncel

30 yıldır tutsak olan Devrim Elegez ile aile kurumunun tarihsel gelişimi, kadınların toplumsal rolleri ve günümüzdeki durumuna ilişkin MA'ya konuştu.

Kültür-Sanat

Amed’te sahne alan Sasa, son dönemde konserlerinin yasaklandığını belirterek, “Kötülükler, yasaklar hep kaybetmeye mahkûmdur” dedi.

Haberler

Kobanê Davası’nda tahliye olan siyasetçiler Sebahat Tuncel, Gültan Kışanak ve Ayla Akat Ata, kentteki siyasetçi ve sivil toplum örgütleri tarafından...

Ekonomi

Tasarruf paketine tepkiler büyürken Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), emekçileri ve sendikaları sokağa çağırdı.

Haberler

CHP, 20 Temmuz 2015'te Suruç'ta 33 gencin hayatını kaybettiği katliamın davasını izlemek için bir heyet oluşturdu.

Haberler

Amed'te halkla bir araya gelen siyasetçiler Gültan Kışanak, Sabahat Tuncel ve Ayla Akat Ata, "Yan yana gelerek barışı ve demokrasiyi...