Mezopotamya Bulvarı Yeşil Kuşak Projesi tamamlanıyor Mezopotamya Bulvarı Yeşil Kuşak Projesi tamamlanıyor

AMED ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ- Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesinde Belediye Eşbaşkanlarının talimatıyla sahaya çıkan Kayapınar Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipleri, mevcut aydınlatma direklerinin bakım ve onarımını yapmaya başladılar.

2D40B378 C613 414F B989 656Ad1C4Dc8C

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra kayyum ile yönetilen Kayapınar Belediyesi Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM) partisi kazandı. Belediyenin Eşbaşkanları göreve geldikleri ilk andan itibaren İlçe sınırları içerisinde bulunan sorunları masaya yatırıp, sorunları çözmek için yoğun mesai harcamakta. Havaların ısınmasıyla birlikte çocukların aileleriyle birlikte kullandıkları alanların başında gelin parklarda yaşanan sorunları çözmek için Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri parklarda yaşanan sorunları bir bir çözmek için çalışmalarını özveriyle sürdürüyor.

2Ffe8B45 4732 4855 Bab0 F51277Bae9F1

Kayapınar Belediyesi ilçenin farkı bölgelerinde bulunan mahalle parklarında aydınlatma çalışmaları gerçekleştiriyor, belediye ekipleri, daha önce aydınlatması olmayan ve mevcut aydınlatması arızalanan parklarda aydınlatma çalışmaları gerçekleştiriyor. Ekipler, havaların ısınmasıyla birlikte nedeniyle çalışmalarını daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaptığı parklarda aydınlatma çalışmalarının yanı sıra bakım, onarım ve tadilat çalışmaları da yapıyor. Parkların daha güvenli ve vatandaşların huzur içerisinde gidebileceği alanlar haline getirmeye çalışan ekipler, eksiği ve sorunu olan parkları tek tek tespit edip, belirli bir plan çerçevesinde bakım ve onarımını yaparak yurttaşların hizmetine sunuyor.

5D160B49 D98E 4242 960E 279D045Ac0C9

Editör: Hamza Özkan