HABER MERKEZİ - Batman’da seçim çalışmalarını sürdüren Yeşil Sol Parti milletvekili adaylarını coşkuyla karşılayan halk, “Hedefimiz belli, bir oy Yeşil Sol’a, bir oy Kılıçdaroğlu’na” mesajı verdi.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), Batman'da  sokak sokak seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan esnaf ziyareti yapan Yeşil Sol Parti Batman milletvekili adayları, birçok noktada halkla buluştu. 

Yeşil Sol Parti Batman Milletvekili adayı Ekrem Baran, Kozluk Yeşil Sol Parti,HDP, DBP yöneticileri, Belediye eş başkanı ve Belediye meclis üyeler ile Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Pm Üyesi Nurten Üzümcü, kentin Kozluk  ilçesinde köy Gûndê nû - Reşadara - Sêvika - Ceznikê - Çayê Xelatîyê - Petêxîyê - Baqirza - Gola masîya ve Şikeftan ziyaretleri ve halk buluşmaları gerçekleştirdi. Yağışlı havaya rağmen coşkuyla karşılanan Yeşil Sol Parti aday, burada yurttaşlarla halaya durdu. Yeşil Sol Parti’nin bayraklarını taşıyan çocuklar ve anneler de burada adaylara zafer işaretleri ve sloganlarla destek verdi. 

Editör: Haber Merkezi