HDP yeni dönem Parti Meclisi belirlendi

    ANKARA–ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ:  HDP’nin yeni dönem Parti Meclisi, Merkez Disiplin Kurulu ve Uzlaşı Kurulu’nun yedek ve asil üyeleri belirlendi. MA'nın haberine göre; Halkların Demokratik Partisi (HDP) 4’üncü Büyük Olağan Kongresi, Ankara Arena Spor Salonun’da devam ediyor.

Manşet 23.02.2020, 14:19 23.02.2020, 14:19
1
HDP yeni dönem Parti Meclisi belirlendi

 

 

ANKARA–ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ:  HDP’nin yeni dönem Parti Meclisi, Merkez Disiplin Kurulu ve Uzlaşı Kurulu’nun yedek ve asil üyeleri belirlendi.


MA'nın haberine göre; Halkların Demokratik Partisi (HDP) 4’üncü Büyük Olağan Kongresi, Ankara Arena Spor Salonun’da devam ediyor.


HDP’nin yeni dönemde yol alacağı Parti Meclisi (PM), Merkez Disiplin Kurulu ve Uzlaşı Kurulu asil ve yedek üyeleri belirlendi.


HDP’nin PM listesi şöyle :


Ahmet Kaya


Ahmet Saymadi


Ali Deniz Esen


Alican Önlü


Alişan Şahin


Alp Altınörs


Aydın Çetinkaya


Ayfer Demirel


Aylin Hacaloğlu


Ayşe Acar Başaran


Ayşe Erdem


Barış Karabıyık


Bedriye Yorgun


Berna Çelik


Betül Ünsal


Celalettin Can


Cengiz Çiçek


Cevdet Konak


Çiçek Arıç


Deniz Öztekin


Dirayet Dilan Taşdemir


Doğan Erbaş


Doğan Özkan


Ebrü Günay


Emin Orhan


Emirali Türkmen


Esengül Demir


Esengül Kılıç


Esra Keskin


Fatma Özen Çerençe


Feleknas Uca


Ferhat Encu


Filiz Kerestecioğlu Demir


Garo Paylan


Gültekin Koçdemir


Hacı Bayram Kızartıcı


Halide Türkoğlu


Hatice Akdağ


Hatice Betül Çelebi


Hatice Büşra Kuyun


Hazal Karabey


Hediye Kilinç


Helin Kaya


Helin Yağmur Üci


Helin Yılmaz


Hüseyin Taka


İlknur Birol


İzzet Karadağ


Kadriye Özgüç


Leman Kiraz


Mahfuz Güleryüz


Mediha Yüksel


Mehmet Ali Yiğit


Mehmet Eşref Mamedoğlu


Mehtap Sert


Menekşe Kızıldere


Meral Danış Beştaş


Metin Uğurtepe


Muharrem Ender Öndeş


Murat Sarısaç


Musa Piroğlu


Naci Sönmez


Nazmi Gür


Nejla Kurul


Nuray Bedirkurum


Nuray Türkmen Canlı


Nurcan Karasu


Ömer Güven


Ömer Önen


Önder Algedik


Özgür Zeydanoğlu


Özlem Gündüz


Pero Dundar


Recep Demirci


Salim Kaplan


Samet Mengüç


Seçkin Kır


Seher Kadiroğlu Ataş


Selahattin Aslan


Serap Çakmak Genç


Serhat Aktumur


Serhat Eren


Sevim Akdağ


Sevtap Akdağ Karahalı


Sıtkı Güngör


Sinem Varlı Hanazay


Sultan Özcan


Şaziye Köse


Şerife Yıldırım


Tahsin Yeşildere


Tayip Temel


Tevfik Kaçar


Tulay Hatimoğulları Oruç


Tuncer Bakırhan


Turkut Çatar


Ümit Dede


Veli Saçılık


Yunus Parım


Zelal Yerlikaya


Zeliha Kocaman


PM Yedek Üyeler


Abdulhakim Gülmez


Ahmet Yıldız


Atilla Bahçıvan


Aydın Erdoğan


Berfin Can


Beritan Yaşar


Bestami Çorapçı


Cahit Kırkazak


Cengiz Topbaşlı


Devrim Turgay Yılmaz


Diyar Orak


Ekrem Savcı


Emine Ülker


Erhan Basut


Erol Çiftçi


Ferhat Kalkan


Fırat Keser


Hacay Yılmaz


Hakim Aydın


Halef Yiğit


Halit Erdem


İsmet Süzer


Mahmut Aydıncı


Mahmut Çavlı


Metin Özbadem


Mukaddes Erdoğdu Çelik


Murat Çepni


Murat Kalmaz


Mustafa Çampınarı


Muzaffer Tunç


Nesimi Aday


Nihat Akdoğan


Ömer Faruk Kırnıç


Perihan Hoşoğlu


Remzi Çiftçi


Reşat Aşan


Rıdvan Yavuz


Sait Taycı


Selahattin Yılmaz


Serdar Batur


Seval Çadırcı


Seyithan Kırmızı


Songül Şarklı


Şadiye Kırmızıgül


Şahika Karatepe


Şerif Adlım


Ünal Yusufoğlu


Vedat Yıldız


Yakup Ataş


Yüksel Akgün


* Merkez Disiplin Kurulu


Abdurrahman Öztürk


Aysel Güzel


Gülseren Pusatlıoğlu Kaçaroğlu


Hüseyin Gözen


Mehmet Öner


Pınar akdemir


Rabia tekas


* Merkez Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri


Gögerçin Aras


Ömer Aşkara


*Uzlaşma Kurulu Asil Üyeleri


Ali Özkan


Günay Kubilay


Nimetullah Erdoğmuş


Gülsen Ülker


Hatice Ödemiş Bayram


* Uzlaşma Kurulu Yedek Üyeleri


Çoşkun Üsterci


Emine Akyazılı



Belirlenen liste ile birlikte Pervin Buldan ve Mithat Sancar’ın Eş Genel Başkanlık adaylığı delegelerin oylamasına sunuldu.
banner3
Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 8 20
2. Fenerbahçe 9 20
3. Galatasaray 9 17
4. Gaziantep FK 9 14
5. Karagümrük 9 13
6. Başakşehir 9 13
7. Beşiktaş 8 13
8. Konyaspor 8 12
9. Rizespor 8 12
10. Kasımpaşa 9 12
11. Hatayspor 7 12
12. Göztepe 8 11
13. Malatyaspor 8 11
14. Sivasspor 8 9
15. Trabzonspor 9 9
16. Antalyaspor 9 9
17. Erzurumspor 8 8
18. Kayserispor 8 7
19. Gençlerbirliği 8 5
20. Denizlispor 8 5
21. Ankaragücü 7 2
Takımlar O P
1. Altınordu 10 20
2. Adana Demirspor 9 18
3. Ankara Keçiörengücü 10 18
4. Tuzlaspor 9 18
5. İstanbulspor 9 17
6. Samsunspor 10 17
7. Giresunspor 9 15
8. Bursaspor 10 14
9. Balıkesirspor 10 14
10. Altay 8 13
11. Akhisar Bld.Spor 10 13
12. Adanaspor 9 12
13. Ümraniye 10 10
14. Bandırmaspor 10 8
15. Boluspor 10 7
16. Menemen Belediyespor 8 6
17. Ankaraspor 9 5
18. Eskişehirspor 10 1
Takımlar O P
1. Tottenham 9 20
2. Liverpool 9 20
3. Chelsea 9 18
4. Leicester City 9 18
5. Southampton 8 16
6. Everton 9 16
7. Aston Villa 8 15
8. West Ham 9 14
9. M. United 8 13
10. Crystal Palace 9 13
11. Arsenal 9 13
12. Wolverhampton 8 13
13. Man City 8 12
14. Leeds United 9 11
15. Newcastle 9 11
16. Brighton 9 9
17. Burnley 8 5
18. Fulham 9 4
19. West Bromwich 9 3
20. Sheffield United 9 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 10 23
2. Atletico Madrid 8 20
3. Villarreal 10 19
4. Real Madrid 9 17
5. Cádiz 10 14
6. Granada 9 14
7. Sevilla 8 13
8. Valencia 10 12
9. Elche 8 12
10. Getafe 9 12
11. Real Betis 9 12
12. Barcelona 8 11
13. Osasuna 9 11
14. Deportivo Alaves 10 10
15. Eibar 10 10
16. Athletic Bilbao 8 9
17. Real Valladolid 10 9
18. Levante 9 7
19. Huesca 10 7
20. Celta de Vigo 10 7