Arzu Kızılkaya

VAN-ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ-Van Spor Futbol Kulübü As Başkanı Erol Temel, kulüp başkanı Feyat Kıyak’ın istifasını yönetime sunduğunu söyledi.

Van Spor FK Başkanı Feyat Kıyak’ın istifa dilekçesini yönetim kuruluna sunduğunu belirten Temel, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Açıklamada bulunan As Başkan Erol Temel,  “Kıymetli Basın mensupları, Değerli katılımcılar, Sizleri saygıyla selamlıyorum. Siz haziruna üzülerek bir durumu paylaşmak adına buradayız; Kulüp başkanımız Sayın Ferhat Kıyak Yönetim kurulumuza istifasını vermiş ve kulüp başkanlığından ayrılmak istediğini dile getirmişlerdir.

Geçen sezondan beri büyük emek ve gayretleri olan Başkanımızın Yönetim kurulumuza sunmuş olduğu istifası bizleri derinden üzmüştür. Sunduğu istifada yalnız kaldığını, verilen taahhütlerin yerine getirmediği ve daha birçok sebebi sıralamıştır. Bizler yönetim kurulu olarak Başkanımızın verdiği istifayı kabul etmediğimizi, kendisine bizatihi ilettik.

Mourinho iki futbolcunun biletini kesti Mourinho iki futbolcunun biletini kesti

Ancak bu konuda kararlı ve ısrarlı olduğunu bir kez daha dile getirmişlerdir. Yakalanan başarının devamını sağlamak adına, bizlerde bu ahengin bozulmasında yana olmadığımızı belirtmek isteriz. Anca yönetim kurulumuza sunulan istifanın Durumunu görüşmek adına, Hafta içi olağan toplantı yapıp, konuyu karara bağlayacağız. Ardından kamuoyuyla durumu paylaşacağız. Sizlere katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER – HABER MERKE