AMED - Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, Amed Spor’un sesini bütün dünyaya duyuracaklarını belirterek, “Bu bayrağı yarın daha genç arkadaşlarımıza devredeceğiz. İddiamız çok büyük, hiçbir güç bunu durduramayacak” dedi.  

Amedspor'un Kulüp Başkanı Aziz Elaldı ve Yönetim Kurulu üyeleri “Yükseliş Sezonu” kapsamında yeni sezonda yapılacak faaliyetlerini bir otel de düzenledikleri basın toplantısında anlattı. Toplantıya Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı ve Teknik Direktör Serdar Bozkurt katıldı. 

'KARDEŞLİK RUHU' VURGUSU

Toplantıda konuşan Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, “Biz yeni bir sayfa açmak istiyoruz geçmişte yapılan ırkçı saldırılar ve yaşadığımız bir takım olaylara karşı doğru bir değerlendirme yapmaya çalıştık. Kesinlikle gerginlikten ve çatışmalı durumdan fayda çıkarabilecek mantıkta bir yönetim değiliz. Biz aksine diyalogdan, sporun barış ve kardeşlik ruhundan yola çıkarak hareket etmesinden yanayız” diye konuştu. 

'İDDİAMIZ ÇOK BÜYÜK'

Amedspor’un sesini bütün dünyaya duyuracaklarını söyleyen Elaldı, “Bu bayrağı yarın daha genç arkadaşlarımıza devredeceğiz. Biz bu sürecin başlama düğmesine bastık, iddialarımız çok büyük, hiçbir güç hiçbir kuvvet bunu durduramayacak” dedi.  

'ÇOCUKLARINIZI SPORDAN UZAK TUTMAYIN'

Kentte spor kompleksi yapacaklarını belirten Elaldı, “Çocukları 8-10 yaşında alıp, sporla büyütmeyi hedefliyoruz. Bununla çocuğu, uyuşturucudan uzak tutarak, çocuğu psikolojik olarak beyninin daha sağlıklı gelişmesini sağlamak ve o çocuğun ruhsal durumunu dengeleyerek, sosyal ilişkilere yönlendirmeyi hedefliyoruz. Çocuklarımızı spor, sanatsal etkinliklerden, sanattan uzak tutmayalım yenidünya da bizim buna ihtiyacımız var” diye belirti.

Söz alan Teknik Direktör Serdar Bozkurt ise “20 tane yeni oyuncu aldık. Bu kolay değil. Üsten de oyuncu aldık. Genç oyuncuları da kattık aramıza, iyi bir takım oluşturduğumuz kanaatindeyim” dedi. 

Editör: Hamza Özkan