AMED ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ: Amedspor'umuzun Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, takımın yavaş yavaş oturmaya başladığını ve son deplasman maçından farklı bir galibiyet ile ayrıldıklarını söyledi.

Amedspor'umuzun Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, ilk haftalarda söylediği takımdaki futbolcuların birlikte fazla maç oynamaları gerektiği sözlerine hatırlatarak, “Evet takım yavaş yavaş yerine oturuyor. Takımımız, bireysel olarak kaliteli futbolculardan oluşuyor. Birlikte oynadıkça ve zaman geçtikçe takım yerine oturmaya başladı” dedi. 

“BAY HAFTASINDA LİDERLİĞİMİZİ SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ”
Bozkurt, takımdaki uyum ile birlikte son deplasman maçından farklı bir galibiyet aldıklarını ve liderliklerini sürdürdüklerini ifade etti. Bu hafta evlerinde oynayacakları Derincespor maçını da alarak BAY haftasına moralli ve lider girmek istediklerini söyleyen Bozkurt, “Takımda sadece kaptan Gökhan Alsan’ın sakatlığı sürüyor, onun dışında bir sorun yok” dedi.

"BİZİM İŞİMİZ SAHADA FUTBOL OYNAMAK”

Amedspor'umuzun Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, amaçlarının iyi bir futbol oynamak ve Amedspor’u şampiyon yapmak olduğunu belirterek, “Amedspor olarak şu ana kadar deplasmanlarda ciddi bir sorunla karşılaşmadık. Başkan ve yönetimimiz bu işi iyi yönetiyor. Biz sahada futbol oynamaya bakarız. Yaşanan küçük şeylerinde üzerine gitmeyiz. Gittiğimiz her yerde bizlere saygı gösteriliyor. Bu yıl başkan ve yönetim kurulumuz bu süreci çok iyi götürüyor” diye konuştu.

Editör: Hamza Özkan