AMED ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ - Yeşil Sol Parti, 13 Mayıs’ta Amed'te yapacağı final mitingi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Amed milletvekili adayları Serhat Eren ve Adalet Kaya, Sur ilçesi Melik Ehmed ve  Çarşı şevitî  girişinde stant kurarak, bildiri dağıtımı yaptı. Partililer, bildiri dağıtımında 13 Mayıs’ta İstasyon Meydanı'nda yapacakları büyük mitinge katılım çağrısı yaptı. Partililere ilgi gösteren yurttaşlar, standa gelip yürütülen çalışmalar ve 13 Mayıs’ta yapılacak mitinge ilişkin bilgi aldı.

'MİTİNGE GÜÇLÜ KATILALIM'

Burada konuşan Yeşil Sol Parti  Amed Milletvekili adayı Serhat Eren, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini belirterek, seçim gününe kadar çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Eren, "Türkiye tarihi açısından önemli bir seçime gidiyoruz. Seçime çok az bir zaman kaldı. Seçim tarihi yaklaştıkça heyecanımız da artıyor. Çünkü 14 Mayıs’ta bu iktidarı göndereceğiz. Bir aydan fazla bir zamandır sürdürdüğümüz seçim çalışmalarını 13 Mayıs’ta İstasyon meydanında saat 13:30’da yapacağımız final mitingi ile taçlandırmak istiyoruz. Bütün Amed halkını bu mitinge güçlü bir şekilde katılmaya davet ediyoruz” dedi.

İLÇELERDE MİTİNG ÇALIŞMASI

Yeşil Sol Parti Amed Milletvekili adayı Adalet Kaya ise, “Çalışmalarımız 24 saat aralıksız bir şekilde devam ediyor. 13 Mayıs’ta İstasyon Meydanı'nda yapacağımız mitingimize bütün halkımız davetlidir" çağrısında bulundu. 

Yeşil Sol Parti milletvekili adayları ve beraberindeki partililer, kentin birçok ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürdü. 

Editör: Hamza Özkan