AMED ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ- Gazeteci Hamza Özkan’ın moderatörlüğünü yaptığı "Seçime Doğru" programına konuk olan,  Yesil Sol Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Şevin Coşkun,  Konya Yeşil Sol Parti Milletvekili adayı Mullo Şimşek ve  Yeşil Sol Parti Malatya Milletvekili Perihan Yucekaya adayı seçim gündemi değerlendirdiler.

Ayrıntılar geliyor...

"Bedel ödeyen, emek veren her arkadaşımıza, yoldaşımıza zafer sözümüzü tekrarlıyoruz" "Bedel ödeyen, emek veren her arkadaşımıza, yoldaşımıza zafer sözümüzü tekrarlıyoruz"

Merhaba, #ÖtekilerinGündemi olarak bugüne kadar kendi olanaklarımızla bugüne geldik. Bu seçimde de önceki seçimlerde de hiçbir milletvekili adayının reklamını yapmadık, yapmayız. Tanıtım ve reklam teklif edenler oldu, ilkesel olarak kabul etmedik. Hiçbir adaydan da tanıtım ve reklam talebimiz olmadı. Bir çok haber sitesinin, TV ve gazetelerin aday tanıtım amaçlı haber yaptıklarını biliyoruz. Biz reklam habercilik yapmıyoruz. Gönülden haber yapmaktayız.

Bugüne kadar sizlerin dayanışmanızla sitemizi buraya kadar getirdik. Sitemizdeki #KATIL butonuna tıklayarak ya da aşağıdaki linke tıklayıp #KATIL 📹 https://lnkd.in/dKucu2CZ  butonuna basarak
sitemize destek olabilirsiniz. Şimdiden dayanışmanız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Ötekilerin Gündemi