AMED ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ- TFF 2. Lig Kırmızı Grup’un 4. haftasında Amedspor, deplasmanda 68 Aksaray Belediyespor ile karşı karşıya gelmişti. Mücadeleyi 2-1 kazanan Amedspor, ilk deplasman galibiyetini elde ederken, bu sezon 3. galibiyetini alarak 2.sıraya ve 10 puana yükseldi.

Bugün saat 17:00'de Diyarbakır Stadyumu'nda oynayacağı İskenderunspor maçı tüm hazırlıklarını tamamlarken, Amedspor yöneticlerinden Ahmet Ülmez ve Mehmet Akgün,Taraftarlar Derneği, Azrailler, Barikat grupların temsilcilerine, Amedspor’a gönül vermiş taraftarları ile Ferit Aslan, İlyas Akengin, Veysi Polat, Hamza Özkan gazetecileri Amedspor için dostluk maçı yaptılar. 

Maçı organize eden Gazeteci İrfan Gözen'nın maç sonrası mesajı

 Bugün kulüp yöneticilerimizin, basınımızın, taraftar gruplarımızın, taraftarlarımızın katıldığı güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Bizleri kırmayıp davetimize gelen kulüp yöneticilerimiz Ahmet Ülmez ve Mehmet Akgün’e, Sportif Direktörümüz Murat Yiğiter’e, basınımızdan Ferit Aslan, İlyas Akengin, Veysi Polat, Hamza Özkan’a. Taraftarlar Derneği, Azrailler, Barikat gruplarımızın temsilcilerine, Amedspor’a gönül vermiş taraftarlarımıza, Hakemimiz Fırat Kasımoğlu’na, Organizasyon için kulüp tesislerini ayarlamamızda bize yardımcı olan Ömer Elaldı ve Veysi Koyun’a. 1 haftadır istişare ederek maçı organize etmemizde yardımcı olan sevgili Umut Kardaş’a çok çok teşekkür ederim.

Ötekilerin Gündemi olarak bizde sevgili İrfan Gözen'e ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Amedspor sonsuz başarılar dileriz. 

Editör: Hamza Özkan