• DOLAR 32,06 %0.12
  • EURO 34,91 %0.42
  • ALTIN 2.411,43 %0.54
  • BİST100 9.713 %0.98
  • BITCOIN 72.259 %4.2
  • ETHERIUM 3.620 %6.63
21°

Gazeteci Haberleri

gazeteci haberleri ve güncel gazeteci gelişmeleri, gazeteci ile ilgili tüm video, gazeteci fotoğrafları ve gazeteci haberleri Ötekilerin Gündemi sitemizde


Medya

DFG, MKG ve DİSK Basın-İş, Van’daki darbe girişimine karşı protesto eylemlerini takip ederken, gözaltına alınan gazetecilerin serbest bırakılması çağrısında bulundu.

Medya

Van’da sabah saatlerinde yapılan ev baskınlarında gözaltına alınan gazeteci Arif Aslan, Oktay Candemir ve Lokman Gezgin’in dosyalarına kısıtlılık kararı getirildi.

Medya

İzmir’de gözaltına alınan gazetecilere ev hapsinin verilmesine tepki gösteren Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) , "Adli kontrol cezaya dönüştü” dedi.

Söyleşi

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Kayapınar Belediye Eş Başkan aday adayı Hacı Erdemir, Gazeteci Hamza Özkan’ın sorularını yanıtladı.

Söyleşi

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Ergani Belediye Eş Başkan aday adayı Şiyar Güldiken, Gazeteci Hamza Özkan’nın sorularını yanıtladı.

Söyleşi

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Tuşba Belediye Eş Başkan aday adayı Servet ARSLAN, Gazeteci Hamza Özkan’nın sorularını yanıtladı.

Medya

RSF, 2023 yılında 45 gazetecinin öldürüldüğünü ve 521 gazetecinin tutuklu olduğunu açıkladı. 

Hukuk

Kemal Kurkut cinayetini fotoğraflayan gazeteci Abdurrahman Gök’ün ikinci duruşması yarın. Gök, hiç tanımadığı bir tanığın ifadeleri ve 1800'lü yıllarda yazılan...

Medya

MA editörleri Dicle Müftüoğlu, Abdurrahman Gök ve Sedat Yılmaz’ın duruşmaları ay içerisinde peş peşe görülecek. Meslektaşları, gazeteci meslek örgütlerine "amasız...

Hukuk

Gazeteci Barış Pehlivan'ın “Kamu görevlisine alenen hakaret” suçundan yargılandığı davada Pehlivan’ın tahliye talebi reddedilirken, dava 16 Kasım'a ertelendi.