AMED - Yeşil Sol Parti milletvekili adayları Amedspor Taraftarlar Derneği’ni ziyaret etti.  

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) milletvekili adayları Azad Barış, Sorgül Aytek ve parti yöneticileri Ramazan Bayramı dolayısıyla Amedspor Taraftarlar Derneği’ni ziyaret etti. Partililer, Amedspor Taraftarlar Derneği Eşbaşkanları Şiraz Sur, Beritan Ataş ile ve dernek üyeleri tarafından karşılandı. Ziyarette adaylara forma hediye edildi. 

Yeşil Sol Parti Amed Milletvekili Adayı Azad Barış, Bursa’da Amadspor’un uğradığı ırkçı saldırıları hatırlatarak, tüm saldırılara rağmen yürüyeceklerini ifade etti. 

Geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Amed Spor kaptanı Şeyhmus Özer’i anan Barış, “Önümüzde 21 gün kaldı tam da Amed. 90’ıncı dakikada onlara önemli bir gol atacağız. Öyle ki hayatları boyunca o golü unutmayacaklar, çünkü bir kazanacağız” şeklinde konuştu. 

Yeşil Sol Parti Amed adayı Sorgül Aytek, “Ben de Amedspor taraftarıyım, hiçbir maçlarını kaçırmam. İki kızımla her seferinde kale arkasındayız. İstiyorum ki Amedspor özgürlüğün ve barışın sesini her yere duyursun” dedi. 

(MA)

Editör: Haber Merkezi