• DOLAR 31,07 %0.17
  • EURO 33,68 %-0.05
  • ALTIN 2.032,18 %0.75
  • BİST100 9.374,20 %0.00
  • BITCOIN 51.160 %0.41
  • ETHERIUM 2.958 %0.74
10°

Istanbul Haberleri

istanbul haberleri ve güncel istanbul gelişmeleri, istanbul ile ilgili tüm video, istanbul fotoğrafları ve istanbul haberleri Ötekilerin Gündemi sitemizde


Seçim 2024

İBB Başkanı İmamoğlu, “İlk kez, Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına Ulaştırma Bakanı tarafından davet edildim. Teşekkür ediyorum kendisine.

Haberler

Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesi önündeki polis noktasına dönük silahlı saldırıda 2 kişi yaşamını yitirdi, 6 kişi de yaralandı.

Yerel Yönetimler

DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan, İstanbul'da kendi adaylarıyla seçime gireceklerini ve adaylarının 9 Şubat'a kadar netleşeceğini açıkladı.

Haberler

Bir kişinin hayatına kaybettiği Santa Maria Kilisesi'ne yönelik silahlı saldırıyla ilgili aralarında 2 saldırganın da bulunduğu 25 kişi tutuklandı.

Güncel

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, maaşlara yüzde 10 iyileştirme yapıldığını açıkladı. İmamoğlu, memurlara da 2024 Şubat ayına özel 1 maaş ikramiye...

Yerel Yönetimler

Yerel Demokrasi Konferansı’nın, 11 Şubat’ta Fatih ilçesinde bulunan Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi'nde toplanacağı duyuruldu

Hukuk

Doktor S.E, hakkında hemşire H.z.’ye “cinsel saldırıda” bulunduğu iddiasıyla açılan davada beraat etti. 

Kadın

HEDEP'li ve CHP'liler "Bir Opera Gecesi" dinletisine katılmaları ve Özgür Özel'in ünlü Kürt soprano Pervîn Chakar'ın elini öpmesine, Havuz medya...

Yaşam

DİSK'in, gelir ve vergide adaletin sağlanması talebiyle İstanbul'dan Ankara'ya başlattığı yürüyüş 2'nci gününde Gebze'de devam ediyor.

Kongre

HEDEP İstanbul İl Örgütü, 2’nci Olağanüstü Kongresi'ni gerçekleştirdi. Murat Kalmaz ve Gonca Yangöz yeni eşbaşkanlar olarak seçildi. 

"Her der Newroz, her dem azadî" ve "Newroz ateşiyle özgürlüğe" şiarıyla 23 il ve ilçede Newroz ateşi yakılıyor.