Cumartesi annelerinin direnişinin 1000.haftasında Galatasaray meydanına karanfil koyuyoruz.Adalet arayışına sahip çıkıyoruz.
Bize kalan Pembe patiği alıp sessizce kitaplığa koydum. Pembe Patik artık kitapların arasındaki sırlara sözlere iz arıyordu . Bir çocuğu patiklerle sevindirmek yerine üzmüşüz meğer....
Acılarımız eskimez bizim, Beşikten mezara Kanatlarına işle , Melek Tavus, Nakış nakış İlmik ilmik ör, Renklerine göm yaralarımızı. Ölüm ne kadar uzak ! Az sonra kapılar kırılacak Siyah kor bulutlar.
Yangın Yeri " Kıyı kıyı karşı kıyı , Rüzgarı aynı rüzgar ,denizi aynı deniz " Eski adı "Makri "Fethiye'nin, "Uzak Diyar" anlamına gelir Fethiye Kayaköy'den Mübadele ile göç etmek zorunda kalan...
Muş'ta doğdum. Dicle üniversitesi coğrafya bölümü mezunuyum.
Bu bağlantı sizi https://www.otekileringundemi.com dışındaki bir siteye yönlendiriyor.