Hasan Şahin, bugünkü köşe yazısında "He canım" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Ateş’in dem vurduğu kesimlerin ne kadar solcu olduğundan ciddi şüphelerim var!
Yazar Hasan Şahin, bugünkü köşe yazısında "Madımak bütün ayıpların toplandığı bir trajedi" başlıklı bir yazı kaleme aldı.
Hasan Şahin'in bugünkü köşesinde "Türkiye'de gidişat bir çıkmaz değil artık, bir kördüğümdür!" başlıklı yazısını kaleme aldı.
Eğitimsiz kitlelerin ve toplumların siyaset anlayışında ahlak en son sırada gelir ve tanımlar sürekli ahlak kavramına çıkarken, uygulamalar ahlaksızlığın ta kendisidir!
"Ne zamanki ana nasihatinden koptum, içime eli hançerli bir katil dadandı. Doğradıkça, doğruyor, çekilmez acılara direnmeyi de öğreniyoruz"
"Çok sevdim, tarifsiz ve de ağır bir bedelle! Olsun, sana çok deydi Melet çayı. Sen hep ak, dolu, dolu ve göğsünde balıkların güneşe olan aşka, karınlarını dönerek şavkıyan tarifsiz ışık gibi..!"
Faili belli olan ama dil alışkanlığı olarak adına “meçhul “dediğimiz on yedi bin cinayetin işlendiği bir coğrafyada ürpermeden yaşamak şansa kalmış bir şeydir!
Kazanılması garanti yerlerde kişilere değil, halkın isteklerine alan açılmalıdır! Aksi durumda hiç bir şey değişmeyecektir, bu güne kadar olduğu gibi..!
Kapitalist dünyanın bütün çirkinlikleri öfkesiyle kusmaya devam ediyor! Dünyanın geçmişindeki savaşlara bakın, en fazla bir kaç yıl sürmüştür. Örneğin birinci paylaşım savaşı dört yıl, ikinci paylaşı...
Can Atalay kararına baktığımızda aynı şeyleri görmek mümkün. Bu durumda kime göre anayasa ve kimin anayasası gibi sorular aklın sınırlarını tırmalasa da, yapılacak fazla bir şey yok!
Bu bağlantı sizi https://www.otekileringundemi.com dışındaki bir siteye yönlendiriyor.