• DOLAR 32,06 %0.12
  • EURO 34,91 %0.42
  • ALTIN 2.411,43 %0.54
  • BİST100 9.713 %0.98
  • BITCOIN 72.259 %4.2
  • ETHERIUM 3.620 %6.63
15°

Ön seçim Haberleri

Ön seçim haberleri ve güncel Ön seçim gelişmeleri, Ön seçim ile ilgili tüm video, Ön seçim fotoğrafları ve Ön seçim haberleri Ötekilerin Gündemi sitemizde


Yerel Yönetimler

DEM Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan adayı Doğan Hatun oldu. Peki, Doğan Hatun kimdir, nerelidir?

Yerel Yönetimler

 Amed Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan adaylığı için, aday adayları Doğan Hatun ve Garip Kandemir için 17 ilçede yapılacak oylama işlemi başladı.

Yerel Yönetimler

Amed'in Yenişehir ilçesinde iptal edilen önseçim için oylamalar yapıldı. Urfa'nın Suruç ve Bozova ilçelerinde gerçekleştirilen seçim ise ikinci tura kaldı. 

Yerel Yönetimler

Amed'te binlerce DEM Parti delegesi, belediye eşbaşkan adaylarını belirlemek için sandık başındı.  

Yerel Yönetimler

DEM Parti’nin Mêrdîn ve Êlih'te halk oylaması gerçekleştirdiği birçok yerde seçimler ikinci tura kaldı. 

Yerel Yönetimler

DEM Parti tarafından Sêrt, Çewlig ve Xarpet’te yapılan ön seçimlerde adaylarında süren yarış ikinci tura kaldı. Êlih’te ise sayım hala...

Yerel Yönetimler

DEM Parti, Wan, Mêrdîn ve Serhat kentlerinde büyükşehir ve belediye eşbaşkan adayları ile belediye ve il genel meclis üyelerini belirlemek...

Söyleşi

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Kayapınar Belediye Eş Başkan aday adayı Hacı Erdemir, Gazeteci Hamza Özkan’ın sorularını yanıtladı.

Söyleşi

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Ergani Belediye Eş Başkan aday adayı Şiyar Güldiken, Gazeteci Hamza Özkan’nın sorularını yanıtladı.

Söyleşi

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Tuşba Belediye Eş Başkan aday adayı Servet ARSLAN, Gazeteci Hamza Özkan’nın sorularını yanıtladı.

Yerel Yönetimler

Gerçekleştirecekleri ön seçime katılım çağrısı yapan DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan ile  DEM Parti Amed...

Yerel Yönetimler

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti), 13-14 Ocak tarihlerinde yerel yönetim seçimlerine dair yapacağı ön seçim hazırlıklarını sürdürüyor.